Kontakta oss

Ring oss på
0321-53 16 50

Det ska vara lätt att kontakta oss.
Du kan antingen ringa, maila eller skicka in din fråga via formuläret.
Du är också varmt välkommen att boka ett möte med oss.

Besöksadress: Sturegatan 6, 523 21 Ulricehamn
Postadress: Box 44, 523 21 Ulricehamn
E-postadress: info@stubo.se

CVill du anmäla ett ärende? Läs om hur du går tillväga här »

Vår personal

Kom i kontakt med våra kontaktpersoner och se vilka som arbetar hos oss.

Erica Waller

VD
0321 – 53 16 52
erica.waller@stubo.se

Tommy Borg

Förvaltare
0321 – 53 16 55
tommy.borg@stubo.se

Inga-Lill Alf

Uthyrning
0321 – 53 16 54
inga-lill.alf@stubo.se

Caroline Orre

Uthyrning
0321 – 53 16 53
caroline.orre@stubo.se

Amanda Qvarfordt

Marknad-och kommunikation
0321 – 53 16 56
amanda.qvarfordt@stubo.se

Åsa Jacobsson

Ekonomi-och administration
0321 – 53 16 58
asa.jacobsson@stubo.se

Catarina Axelsson

Ekonomiansvarig
0321 – 53 16 57
catarina.axelsson@stubo.se

Cathrine Andersson

Miljö- och kvalitetssamordnare
cathrine.andersson@stubo.se


Avni Bajrami

Områdeschef
0321 – 53 16 59
avni.bajrami@stubo.se

Jonas Svensson

Fastighetschef
073 – 152 3204
jonas.svensson@stubo.se

Arne Axelsson

Miljövärd

Ulf Brandborg

Miljövärd

Dan Berg

Kvartersvärd

Stefan Olsson

Allmän Reparatör

Viktor Englund

Miljövärd

Michael Mc Cleave

Miljövärd

Linda Ponce Vargas

Kvartersvärd

Hanna Gustafsson

Kvartersvärd

Erik Dolman

Snickare och murare

Peter Eriksson

Snickare

Peter Johansson

Snickare

Björn-Ove Johansson

Snickare

Denzil Potter

Fastighetsdrift

Vartag Daspanyan

VVS